Aktualności BON

Seminarium "Sport dostępny, czyli jaki?"

07.04.2024
Wydarzenie w ramach XVI Krakowskich Dni Integracji

Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami i Zrzeszenie Na Rzecz Studentów z Niepełnosprawnościami
zapraszają na seminarium

„Sport dostępny, czyli jaki?”

11 kwietnia 2024 r. (czwartek)
godz. 12:00–15:00

ul. Bernardyńska 3, Kraków
Budynek dydaktyczny UPJPII, aula

Gośćmi wydarzeni będą
  • Katarzyna Książek – studentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej UPJPII, trenuje wioślarstwo i odnosi w tej dziedzinie sukcesy na poziomie krajowym, trenuje również taniec towarzyski na wózku.
  • Marcin Laszczak – asystent zdrowienia, zaangażował się w jazdę na rowerze oraz rozwój osobisty, od dziewięciu lat osiąga liczne sukcesy sportowe i wzmacnia swoją wiarę w siebie, a także stara się zarażać nią innych.
  • Łukasz Zastępski – koordynator i zawodnik krakowskiej sekcji Showdown dla osób niewidomych, organizator zawodów e-sportowych (gry audio) dla osób niewidomych.
  • Michał Znamirowski – kierownik Międzywydziałowego Studium Wychowania Fizycznego UPJPII, od lat dba o indywidualne podejście do organizacji zajęć z wychowania fizycznego dla studentów z niepełnosprawnościami.

Nasi znakomici Goście opowiedzą między innymi o swoich sukcesach w sporcie oraz o tym jak sport wpływa na ich życie. Wydarzenie poprowadzi Dorota Nowak.

Wydarzenie odbędzie się w ramach XVI Krakowskich Dni Integracji 2024.