Informacje dla osób z niepełnosprawnością słuchu

Informacje dla osób z niepełnonsprawnością słuchu

• Informacje

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie jest Uczelnią otwartą na potrzeby osób z niepełnosprawnościami. UPJPII kształci studentów na 5 Wydziałach: Wydział Nauk Społecznych, Teologiczny, Filozoficzny, Historii i Dziedzictwa Kulturowego, Prawa Kanonicznego. Jednostką, która w procesie (...)

• Kontakt z tłumaczem języka migowego

Kontakt z tłumaczem języka migowego w sprawach związanych z funkcjonowaniem na Uczelni: 1. Konsultacja w Biurze ds. Osób z Niepełnosprawnościami (2 lokalizacje): pokój 222d, II piętro, budynek UPJPII na ul. Franciszkańskiej 1 pokój 57, parter, budynek UPJPII na ul. Bernardyńskiej 3 * (...)

• "Uczelnia bez barier"

Zakup usługi „Tłumacz języka migowego online” został dokonany dzięki realizacji projektu ”Uczelnia bez barier” POWR.03.05.00-00-A092/19-00 w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja rozwój 2014-2020 współfinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.