Konsultacje

Konsultacje dla studentów i doktorantów

07.04.2020

Oferta wsparcia dla studentów świadczonego przez zespół Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami

Wsparcie w sytuacjach dotyczących studiowania

(sprawy bezpośrednio związane z organizacją procesu nauki danego przedmiotu, dotyczące załatwiania spraw administracyjnych, asystentów dydaktycznych, indywidualnych zajęć uzupełniających i innych ważnych spraw bieżących – dla studentów z niepełnosprawnościami)

mgr Aldona Madetko – bon@upjp2.edu.pl, 519 323 345 (pn-pt 7:00-15:00)

Wsparcie psychologiczne

(trudne    emocje,       wsparcie    studenta    w   kryzysie    psychicznym,       w   sytuacjach problemowych, rozmowy wspierające, opiniowanie wniosków studenta)

dr Monika Pyrczak-Piega -  psycholog@upjp2.edu.pl

Adaptacja materiałów dydaktycznych na potrzeby studentów z niepełnosprawnością wzroku

(zgłaszanie pozycji do adaptacji: książki, artykuł i inne materiały dydaktyczne)

kontakt mailowy: bon@upjp2.edu.pl

Materiały dot. wsparcia studentów z niepełnosprawnościami, informacje o bieżącej działalności

bon.upjp2.edu.pl uczelniabezbarier.upjp2.edu.pl

ZAPRASZAMY!